Fotografia - Galerie zdjęć

Strona główna | GALERIA | Fotografia - Galerie zdjęć

Dziecko dorasta, a Wy chcielibyście zatrzymać te wszystkie piękne chwile, emocje i obrazy jego niemowlęctwa oraz pierwszych lat życia? Fotograf dziecięcy jest osobą, która może to dla Was uczynić. Profesjonalne sesje zdjęciowe to wyjątkowy sposób, by uchwycić to, co nieuchwytne - piękno macierzyństwa, cud narodzin, słodycz dzieciństwa. To dzięki fotografiom, wspomnienia mogą przetrwać poza zakamarkami zawodnej pamięci.

Oferuję Wam możliwość zatrzymania w kadrze najpiękniejszych momentów z życia Waszych rodzin. Z przyjemnością sporządzę dla Was unikalną dokumentację pierwszych chwil Waszego dziecka na świecie, wykonując sesję ciążową, sesję noworodkową, niemowlęcą, rodzinną lub mini-sesję, a także sesje uwieczniające ważne okoliczności, takie jak chrzciny czy roczek. W mojej ofercie znajdziecie mnogość różnorodnych stylizacji, które wpływają na niepowtarzalną atmosferę wykonywanych zdjęć. Każde z nich jest inne, każde ma swoje unikatowe piękno i czar. Warto mieć taką pamiątkę we własnej, domowej kolekcji. Sesje fotograficzne dla dzieci to nie tylko wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień, ale także fantastyczny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Zapraszam do przejrzenia galerii wykonanych przeze mnie zdjęć. Zdjęcia zostały zrobione w moim kameralnym studiu, mieszczącym się przy ulicy Starczanowskiej w miejscowości Nekla (woj. wielkopolskie). Dojazd z miejscowości Swarzędz, Września czy Gniezno nie powinien stanowić problemu.