Tanio nie BĘDZIE dobrze i SZYBKO

SZYBKO NIE BĘDZIE DOBRZE I TANIO 

DOBRZE NIE BĘDZIE TANIO I SZYBKO :)


Kochani zanim zaczniecie zastanawiać się czy cena za sesję nie jest przesadzona a czas oczekiwania na zdjęcia zbyt długi, postaram Wam się odpowiedzieć dlaczego NIE;)

* Jest to sesja Waszego dziecka, a nie kogoś obcego. Dlatego ofiarujcie mu taką pamiątkę, jakiej nie będziecie żałować. Twoje dziecko zasługuje na produkt najwyższej jakości. Dziecko szybko rośnie, wiele momentów życia już się nie powtórzy i okazja na wykonanie danej sesji będzie jedna. To od Was zależy jakie zdjęcia dziecko będzie oglądać ze swoimi rodzinami po latach. Sesję ciążową, noworodkową, roczkową czy niemowlęcą zrobicie prawdopodobnie raz, gdyż nie będzie czasu na powtarzanie sesji u różnych fotografów oraz eksperymentowanie. Sesja jest dla dziecka wielkim przeżyciem. Nie zawsze jest to tylko radość. Czasami to niepokój. Nowe miejsce, dźwięki, doznania. Ja mówię to otwarcie. Wiele dzieci traktuje sesję jak super imprezę. Ake dla innych może to być stres związany z nowościami. Ale to tylko 2 godz. Miej gwarancję,że nie robisz tego bezsensu. Ode mnie dostaniesz najwspanialszą pamiątkę dla Ciebie i Twojego dziecka. Na pewno podziękuje Ci za to niejeden raz.  Możecie mi zaufać,że nie wyjdziecie ode mnie niezadowoleni. Robię zdjęcia aż do momentu, kiedy powiecie mi: " Super, mamy to! spokojnie wybierzemy 10 i jeszcze będziemy mieli problem do ilu się ograniczyć!"

* W fotografię wkładam całe swoje serce. Dbam o detale od początku na sesji, poprzez retusz i na końcu podczas oddania zdjęć. Cierpliwie wykonuję zdjęcia nawet kilka godzin, dając czas modelom na jedzenie, zabawę, zaprzyjaźnienie się ze mną. Pozwalam, aby to dzieci dyktowały mi tempo i czas pracy. Nie wydłużam jednak czasu w nieskończoność, bo to nie ma sensu. Dziecko musi w krótkim czasie zapozować w kilku stylizacjach i "ma spokój":) Oddaję Wam takie ujęcia, jakie sama chciałabym mieć. Jestem mamą i zwracam ogromną uwagę na to czy dziecko wygląda na zdjęciu korzystnie, zdrowo i szczęśliwie. Nie oddaję zdjęć, gdzie dziecko jest zapłakane, wygląda na przeziębione umęczone, nieproporcjonalne czy nieszczęśliwe. Przygotowuję gustowne stylizacje, monochromatyczne, ale i kolorowe - wszystkie jednak odpowiednio stonowane. Nie oddaję przypadkowych pstryków, tylko staranie opracowane kadry. Zdjęcia są ostre, dzieci nie mają rozmazanych dłoni czy w ogóle nie ostrych oczu- spokojnie możecie wywołać sobie duży format na ścianę. Zachowane są szczegóły, twarze są odpowiednio rozjaśnione, oczka widoczne, buźka jest na pierwszym planie, retusz jest staranny i niemasowy (nie narzucam zwykłych filtrów na zdjęcie jakie możecie zrobić sami i nie oddaję takich zdjęć jako wyretuszowane) itd, itd. Na retusz jednego zdjęcia poświęcam ok 1h! w przypadku zdjęć rodzinnych nawet 3h (zdaję sobie sprawę,że rodzinne zdjęcie jest dla Was najważniejsze i nie macie idealnego zdjęcia na obraz na ścianę, dlatego podczas sesji robię kilka zdjęć rodzinnych i sklejam starannie w programie tak, aby każdy cżłonek rodziny wyszedł zadowolony, ładnie ułożony i patrzył w obiektyw i "wyglądał jak z reklamy". )CENNIK PODSTAWOWY SKRÓCONY:


- cennik sesji waha się od 500-600zł za 10 ujęć. Ceny podane są w ofercie każdej sesji;)
- ręcznie wykonane zaproszenia na sesję - gratis
- wysyłka zdjęć 13zł paczkomat
- retusz zdjęć poza kolejnością + 150zł
- surowy materiał z sesji - 300złUwaga: Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata 50zł zadatku. Resztę kwoty należy opłacić najpóźniej na dzień przed sesją przelewem z potwierdzeniem dokonania płatności.

Termin realizacji- maksymalnie 35 dni roboczych rusza od momentu wyboru zdjęć z prywatnej galerii oraz ewentualnej opłaty dodatkowych ujęć i gadżetów. Nie ma możliwości płacenia za dodatkowe ujęcia dopiero po retuszu czy przy odbiorze zdjęć. 

Opłaty za fotogadżety również dokonujecie Państwo z góry, przed zleceniem produktu spersonalizowanego, który nie podlega wymianie ani zwrotowi. W przypadku domówienia fotogadżetów (albumy i obrazy) po selekcji zdjęć w prywatnej galerii do cen gadżetów należy doliczyć 20zł (cena kuriera+koszta usługowe). Zachęcam zatem do wykupienia dodatków od razu w dniu, w którym wybierzecie swoje kadry z Waszej prywatnej galerii po sesji.


CENNIK USŁUG DODATKOWYCH


ODBITKI I UJĘCIA:


- dodatkowa 1 stylizacja (czyli nowe tło, rekwizyty, zmiana ubranek) - 85-100zł/2 różne ujęcia wyretuszowane (np. całej sylwetki i zbliżenie portretowe)

- dodatkowe 1 ujęcie wyretuszowane (dobrane po obejrzeniu już 10 podstawowych ujęć, możecie dokupić ujęcia, które jeszcze Wam wyretuszuję) - 30zł-40zł

- surowy zgrany bez żadnych korekt materiał z sesji: cały 300zł; noworodkowy 350, w przypadku dokupienia minimum 10 ujęć dodatkowych retuszowanych surowy materiał po rabacie kosztuje 250zł; 200zł cały materiał z mini-sesji świątecznych
- zdjęcia w formacie RAW (do obróbki graficznej przez innego fotografa) możliwe są do kupienia tylko do 2 mies po wykonaniu sesji potem są usuwane. Cena 100zł/szt. Brak zgody na publikację zdjęcia retuszowanego przez innego fotografa w sieci! OPRAWA SESJI:


zaproszenie na sesję: gratis

- dodatkowa płyta z nadrukiem zdjęcia dziecka 10zł

- dodatkowe etui na zdjęcia 10zł
- dodatkowy pendrive 20zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie 10x15  - 1zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie 15x21 - 2,50zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie a4 - 10zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie 30x40 - 30zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie 30x60 - 45zł

- wydruk 1 odbitki 40x50 50zł
- wydruk 1 odbitki 40x60 55zł

- wydruk 1 odbitki wysokiej jakości  w formacie 60x80  80zł

- wydruk 70x100 - 130zł

FOTOGADŻETY :


- fotoalbum 10x10 w ekoskórze 20 str 100zł
- fotoalbum 20x20 bez ekoskóry 10 str 100zł POLECAM !!!
- fotoalbum 20x20 bez ekoskóry 20 str 150zł
- fotoalbum 20x20 w ekoskórze 20 str 200zł POLECAM
- fotoalbum 30x30 w eskoskórze 20 stron 300zł BARDZO POLECAM !!!
- zestaw 1szt fotoalbumu 20x20 + 2szt 15x15 w ekoskórze z projektem dziecięcym lub klasycznym 20 str 420zł BARDZO POLECAM !!!
- zestaw 3szt fotoalbumu w ekoskórze z projektem dziecięcym lub klasycznym 20 str 500zł BARDZO POLECAM !!!
-
OBRAZY NA PŁÓTNIE:

Poniższe ceny dotyczą standardowych matowych obrazów na płótnie, naciągniętych na blejtramę z krosna malarskiego.
Istnieje możliwość dopłacenia za werniksowanie płótna, czyli dodatkowe lakierowanie obrazu (wtedy będzie błyszczący, kolory bardziej nasycony a obraz będzie chroniony przed wyblaknięciem) 10-25zł w zależności od rozmiaru obrazu.

Obraz może mieć zawieszki do powieszenia na ścianie (opcja nieodpłatna) lub nie, wtedy obraz wieszamy np na ramie i nic poza obraz nie wystaje... 

Obraz może mieć dodatkowy lakier ochronny + 10- + 70zł w zależnosci od rozmiaru obrazu.

Ceny podstawowe, płótno poliestrowe standardowe 220g, bez werniksu (bez lakieru ochronnego):
Fotoobraz 20x30 - 40zł
Fotoobraz 30x30 - 40zł
Fotoobraz 40x30 cm - 
40zł
Fotoobraz 40x40 - 45zł
Fotoobraz 50x40 cm -
60zł
Fotoobraz 60x40 cm - 
70zł  POLECAM!!!
Fotoobraz 70x50 cm - 
78zł
Fotoobraz 80x60 cm - 
85zł 
Fotoobraz 90x60 cm - 
90zł
Fotoobraz 100x70 cm - 
100zł
Fotoobraz 100x90 cm - 
110zł
Fotoobraz 100x100 cm - 
120zł
Fotoobraz 140x100cm - 190zł


produkty lux (inne rozmiary wycenię indywidualnie):
fotoobraz 80x60, płótnopoliester 280g (grubsze) z werniksem (lakier ochronny)= 115zł
fotoobraz 150x100, płótno poliester 280g (grubsze)! z werniksem (lakier ochronny) = 270zł - baaardzo polecam
fotoobraz 150x100, płótno bawełniane 360g z werniksem (lakier ochronny) = 312zł - petarda!


- wysyłka paczkomatem 13zł

- dojazd do klienta na sesję plenerową 1zł/kmZdjęcia oddaję Państwu na płycie DVD i z wydrukami jakie wliczone są w dany pakiet (10szt). Na płycie znajdą Państwo format duży do wydruków większych odbitek lub obrazów, format do wydruku w formacie 15x21 (bardzo proszę przy publikacji wspomnieć o mnie;):)). Płyta nie jest zastrzeżona, można ją kopiować dla rodziny i drukować z niej odbitki. Odbitki jakie ja proponuję są naprawdę wysokiej jakości, matowe, nie rysują się i ledwo odbijają światło - co w przypadku tanich odbitek występuje i przeszkadza, szczególnie przy większych formatach powieszonych na ścianie. Wydruki te drukowane są na profesjonalnych maszynach o rozdzielczości 300dpi i przestrzeni barwowej RGB, dzięki czemu zachowują głębię koloru. Nie odpowiadam za nienasycone, bądź przesycone wydruki, jakie wykonają Państwo w innych laboratoriach. Zdjęcia te mogą różnić się od oryginału. Oglądając zdjęcia proszę mieć na uwadze rodzaj monitora na jakim są wyświetlane- laptopy często rozjaśniają zdjęcia, a kolory są blado-sine, telefony typu smartfon wyświetlają zdjęcia na odwrót: często je przesycają.  Najlepiej kolory oddadzą monitory komputerów stacjonarnych i telewizory, lecz również oczywiście zależy to od ich ustawień.


Zdjęcie prezentuje przykładowe wzory zaproszeń na sesję wykonanych metodą scrapbooking. Cena zaproszenia wynosi 15zł i czas oczekiwania około tygodnia. Od ręki i za darmo dysponuję zaproszeniami Eco. 


DSC_5119.jpg