• Sesje noworodkowe
  Sesje do 14 dnia życia

  Sesje noworodkowe

  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym". Zatrzymaj w kadrze pierwsze wspomnienia dla Twojego dziecka!

  Czytaj dalej
 • Sesje ciążowe
  Sesje z brzuszkiem

  Sesje ciążowe

  Zapraszam wszystkie mamy spodziewające się Maleństwa na profesjonalne sesje ciążowe oraz ciążowo-rodzinne - sesje fotograficzne oddające piękno przyszłego macierzyństwa.

  Czytaj dalej

Fotografia dziecięca i noworodkowa Września, Nekla, Swarzędz

Najświeższe informacje od Mamymarcelka

Aktualności

13/09/2022

LINK DO REZERWACJI:
HTTPS://MAMAMARCELKA.MAFELO.NET/PLCzytaj dalej
Więcej aktualności
Kim jestem, co robię i dlaczego ja

O mnie

Jestem Mamą Marcelka. Moją pasją jest fotografia dziecięca i noworodkowa. Jako mama zwracam ogromną uwagę na bezpieczeństwo fotografowanych maluchów. Ukończyłam kursy fotografii noworodkowej, znam techniki układania i uspokajania najmniejszych dzieci. Posiadam certyfikaty fotografii plenerowej i studyjnej. Uczestniczyłam w warsztatach znanych na świecie polskich fotografów, między innymi Magdaleny Berny, Aliny Płaczek i Jacka Boneckiego. Regularnie biorę udział w kolejnych szkoleniach dotyczących fotografii, obróbki graficznej i druku. Zapraszam do odwiedzenia mojego domowego studia, które mieści się w Nekli (blisko Września, Swarzędz, Kostrzyn, Poznań). Wykonuję sesje noworodkowe, sesje ciążowe, sesje niemowlęce i wiele więcej...


Czytaj dalej

Sesje niemowlęce 3m+, sesje starszaków

Doskonały prezent dla rodziców i dziecka z okazji narodzin, chrzcin czy urodzin!

Sesje brzuszkowe

Ciąża to wyjątkowy stan kobiety. Zachowaj na pamiątkę coś więcej niż tylko jej wspomnienie! Pokaż dziecku po latach jak oczekiwałaś jego przyjścia!

Sesje noworodkowe

Stwórzmy razem stylizacje słodkie "jak z obrazka"! Niech w pokoiku Twojego dziecka zawisną płótna Twoich marzeń!